Plugins - Code Snippets - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (423 entries)

en:  (Current)
fa:  (فعلی)

en:  for &ldquo;%1$s&rdquo; on line %2$d
fa: برای &ldquo;%1$s&rdquo; در خط %2$d

en:  for &ldquo;%s&rdquo;
fa: برای &ldquo;%s&rdquo;

en:  in tag &ldquo;%s&rdquo;
fa:  در برچسب «%s»

en: %1$s is currently inactive. You can <a href="%2$s">edit this snippet</a> to activate it and make it visible. This message will not appear in the published post.
fa: %1$s در حال حاضر غیر فعال است تو می توانی <a href="%2$s">این قطعه را ویرایش کنید</a> آن را فعال کنید و قابل مشاهده کنید. این پیام در پست منتشر شده ظاهر نخواهد شد.

en: %s [CLONE]
fa: %s [کلون]

en: %s ago
fa: %s پیش

en: %s item | %s items
fa[0]: %s مورد

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: 'لغو' برای توقف, 'تایید' برای حذف کردن.

en: (Note: codevault name is case and spelling sensitive and only public snippets will be shown)
fa: (توجه: نام CodeVault به حروف بزرگ و کوچک و املای کلمات حساس است و فقط قطعه کدهای عمومی نمایش داده می‌شوند)

en: <strong>Have feedback on Code Snippets?</strong> Please take the time to answer a short survey on how you use this plugin and what you'd like to see changed or added in the future.
fa: <strong>نظری درباره Code Snippets دارید؟</strong> لطفاً زمان کوتاهی را برای پاسخ به یک نظرسنجی کوتاه درباره نحوه استفاده از این افزونه و تغییرات یا ویژگی‌هایی که دوست دارید در آینده ببینید، اختصاص دهید.

en: A PHP extension stopped the file upload.
fa: یک افزونه PHP مانع بارگذاری پرونده شد.

en: AI
fa: هوش مصنوعی

en: AI Verified
fa: تایید شده (هوش مصنوعی)

en: About Plugin
fa: درباره افزونه

en: Action to take when duplicate snippets are found
fa: اقدامی که هنگام یافتن قطعه کدهای تکراری باید انجام شود

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Activate by Default
fa: فعال‌سازی به صورت پیش‌فرض

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Active Snippets
fa: قطعه کدهای فعال

en: Adding Snippets
fa: افزودن قطعه کدها

en: Admin function
fa: تابع پنل مدیریت

en: Admin styles
fa: استایل‌های پنل مدیریت

en: Administration area stylesheet
fa: استایل‌شیت ناحیه مدیریت

en: Alignment
fa: تراز

en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: All Snippets
fa: همه قطعه کدها

en: All settings have been reset to their defaults.
fa: تمام تنظیمات به حالت پیش‌فرض بازگردانده شدند.

en: Allow folding functions or other blocks into a single line.
fa: اجازه دادن به تا کردن توابع یا سایر بلوک‌ها در یک خط.

en: Allow smilies
fa: اجازه دادن به شکلک‌ها

en: Allows smiley conversion in obscure places.
fa: امکان تبدیل شکلک‌ها در بخش‌های غیرمعمول.

en: Already on the specified version.
fa: قبلاً روی نسخه مشخص شده است.

en: An easy, clean and simple way to run code snippets on your site. No need to edit to your theme's functions.php file again!
fa: راهی آسان، تمیز و ساده برای اجرای قطعه کدها در سایت شما. دیگر نیازی به ویرایش فایل functions.php پوسته نیست!

en: An error occurred while switching versions. Please try again.
fa: هنگام تغییر نسخه خطایی رخ داد. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: An error occurred.
fa: خطایی رخ داد.

en: Another version of Code Snippets appears to be installed. Deactivating this version.
fa: به نظر می‌رسد نسخه دیگری از Code Snippets نصب شده است. این نسخه غیرفعال می‌شود.

en: Apply formatting
fa: اعمال قالب‌بندی

en: Array of snippet data to import
fa: آرایه‌ای از داده‌های قطعه کد برای درون‌ریزی

en: Auto Close Brackets
fa: بستن خودکار پرانتزها

en: Auto-close brackets and quotes when typed.
fa: بستن خودکار پرانتزها و نقل‌قول‌ها هنگام تایپ.

en: Available versions updated successfully.
fa: نسخه‌های موجود با موفقیت به‌روزرسانی شدند.

en: Be sure to check your snippets for errors before you activate them, as a faulty snippet could bring your whole blog down. If your site starts doing strange things, deactivate all your snippets and activate them one at a time.
fa: قبل از فعال‌سازی قطعه کدها، حتماً آن‌ها را از نظر وجود خطا بررسی کنید، زیرا یک قطعه کد معیوب می‌تواند کل سایت شما را از دسترس خارج کند. اگر سایت شما رفتارهای عجیبی نشان داد، همه قطعه کدها را غیرفعال کرده و آن‌ها را یکی‌یکی فعال کنید.

en: Bug fixes
fa: رفع باگ‌ها

en: Bundles
fa: بسته‌ها

en: Cannot redeclare %s.
fa: امکان تعریف مجدد %s وجود ندارد.

en: Cannot redeclare class %s.
fa: امکان تعریف مجدد کلاس %s وجود ندارد.

en: Cannot redeclare function %s.
fa: امکان تعریف مجدد تابع %s وجود ندارد.

en: Cannot redeclare interface %s.
fa: امکان تعریف مجدد رابط (Interface) %s وجود ندارد.

en: Cannot update a snippet without a valid ID.
fa: نمی‌توان قطعه کد را بدون شناسه معتبر به‌روزرسانی کرد.

en: Center
fa: وسط

en: Change plugin settings
fa: تغییر تنظیمات افزونه

en: Check for the latest available plugin versions from WordPress.org.
fa: آخرین نسخه‌های افزونه موجود را از WordPress.org بررسی کنید.

en: Clear Filters
fa: پاک کردن فیلترها

en: Clear List
fa: پاک کردن لیست

en: Clone
fa: تکثیر (Clone)

en: Cloud
fa: ابری

en: Cloud Search
fa: جستجوی ابری

en: Code Editor
fa: ویرایشگر کد

en: Code Folding
fa: تاشو کد

en: Code Snippet Source
fa: منبع قطعه کد

en: Code Snippets Logo
fa: لوگوی کد اسنیپت

en: Code Snippets requires PHP %s or later.
fa: افزونه Code Snippets به نسخه PHP %s یا بالاتر نیاز دارد.

en: Codevault
fa: CodeVault

en: Community
fa: انجمن

en: Complete Uninstall
fa: حذف کامل

en: Content
fa: محتوا

en: Content (Mixed)
fa: محتوا (ترکیبی)

en: Content Snippet
fa: قطعه کد محتوایی

en: Content snippets are bits of reusable PHP and HTML content that can be inserted into posts and pages.
fa: قطعه کدهای محتوا، تکه‌هایی از محتوای PHP و HTML قابل استفاده مجدد هستند که می‌توانند در نوشته‌ها و برگه‌ها درج شوند.

en: Context in which the snippet is executable.
fa: زمینه‌ای (Context) که قطعه کد در آن قابل اجرا است.

en: Cookie check failed
fa: بررسی کوکی ناموفق بود

en: Core
fa: هسته

en: Could not activate snippet.
fa: فعال‌سازی قطعه کد امکان‌پذیر نبود.

en: Could not activate snippet: code did not pass validation.
fa: فعال‌سازی قطعه کد امکان‌پذیر نبود: کد معتبر شناخته نشد.

en: Could not load snippet with an invalid ID: %d.
fa: بارگذاری قطعه کد با شناسه نامعتبر امکان‌پذیر نبود: %d.

en: Could not locate snippet with ID %d.
fa: قطعه کد با شناسه %d یافت نشد.

en: Create New Snippet
fa: ایجاد قطعه کد جدید

en: Current Version:
fa: نسخه فعلی:

en: Current page
fa: صفحه فعلی

en: Current year
fa: سال جاری

en: Database Table Upgrade
fa: ارتقای جدول پایگاه داده

en: Date and time when the snippet was last modified, in ISO format.
fa: تاریخ و زمان آخرین تغییر قطعه کد، در فرمت ISO.

en: Deactivate
fa: غیرفعال‌سازی

en: Debug
fa: عیب‌یابی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default way to order snippets on the All Snippets admin menu.
fa: روش پیش‌فرض مرتب‌سازی قطعه کدها در منوی مدیریت همه قطعه کدها.

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Description
fa: توضیحات

en: Description Editor Height
fa: ارتفاع ویرایشگر توضیحات

en: Descriptive text associated with snippet.
fa: متن توضیحی مرتبط با قطعه کد.

en: Descriptive title for the snippet.
fa: عنوان توضیحی برای قطعه کد.

en: Disable Syntax Highlighter
fa: غیرفعال‌کردن برجسته‌ساز (Syntax Highlighting)

en: Disable admin bar
fa: غیرفعال‌سازی نوار مدیریت

en: Disable syntax highlighting when displaying snippet code on the front-end.
fa: غیرفعال کردن برجسته‌سازی(Syntax Highlighting)هنگام نمایش کد قطعه کد در بخش کاربری.

en: Discord
fa: دیسکورد

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Docs and Support
fa: مستندات و پشتیبانی

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Snippet
fa: ویرایش قطعه کد

en: Editor Preview
fa: پیش‌نمایش ویرایشگر

en: Enable Snippet Descriptions
fa: فعال‌سازی توضیحات قطعه کد

en: Enable Snippet Tags
fa: فعال‌سازی برچسب‌های قطعه کد

en: Enable file-based execution
fa: فعال کردن اجرای مبتنی بر فایل

en: Enable shortcodes
fa: فعال‌سازی کدهای کوتاه

en: Enable the ability to switch or rollback versions of the Code Snippets core plugin.
fa: فعال‌سازی قابلیت تغییر یا بازگردانی (Rollback) نسخه‌های هسته افزونه Code Snippets.

en: Error message if the snippet code could not be parsed.
fa: پیام خطا در صورتی که کد قطعه کد قابل تجزیه نباشد.

en: Error parsing %1$s: %2$s
fa: خطا در تجزیه %1$s: %2$s

en: Executable snippet code.
fa: کدِ قابل اجرای قطعه کد.

en: Export
fa: برون‌بری (Export)

en: Export Code
fa: برون‌بری کد (Export)

en: Exporting
fa: برون‌بری

en: FAQ
fa: سوالات متداول

en: Failed to switch versions. Please try again.
fa: تغییر نسخه ناموفق بود. لطفاً دوباره امتحان کنید.

en: Failed to write file to disk.
fa: نوشتن پرونده روی دیسک ناموفق بود.

en: Feature image
fa: تصویر شاخص

en: File exceeds the MAX_FILE_SIZE directive.
fa: پرونده از دستور MAX_FILE_SIZE فراتر می‌رود.

en: File exceeds the upload_max_filesize directive.
fa: پرونده از دستور upload_max_filesize فراتر می‌رود.

en: File not found or is not a valid file.
fa: پرونده یافت نشد یا یک پرونده معتبر نیست.

en: File was only partially uploaded.
fa: پرونده فقط تا حدی بارگذاری شد.

en: Filter
fa: فیلتر

en: Find more about Pro (opens in external tab)
fa: اطلاعات بیشتر درباره نسخه حرفه‌ای (در زبانه جدید باز می‌شود)

en: Find out how to get support with Code Snippets
fa: نحوه دریافت پشتیبانی برای Code Snippets را بیابید

en: First page
fa: صفحه اول

en: Font Size
fa: اندازه فونت

en: Footer content
fa: محتوای فوتر

en: Footer scripts
fa: اسکریپت‌های فوتر

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Found %d snippet ready for import. | Found %d snippets ready for import.
fa[0]: %d قطعه کد آماده برای درون‌ریزی پیدا شد.

en: Front-end function
fa: تابع فرانت‌اند

en: Front-end styles
fa: استایل‌های بخش کاربری

en: Function snippets are run on your site as if there were in a plugin or theme functions.php file.
fa: قطعه کدهای تابعی (Function) در سایت شما به گونه‌ای اجرا می‌شوند که گویی در یک افزونه یا فایل functions.php پوسته قرار دارند.

en: Functions
fa: توابع

en: Functions (PHP)
fa: توابع (PHP)

en: General
fa: عمومی

en: Global function
fa: تابع سراسری

en: Go to Partner
fa: رفتن به سایت همکار

en: Head content
fa: محتوای هدر

en: Head scripts
fa: اسکریپت‌های هدر

en: Header Footer Code Manager
fa: مدیریت کد سرآیند و پانویس

en: Height
fa: ارتفاع

en: Help
fa: راهنما

en: Helpful articles
fa: مقالات مفید

en: Here you can add a new snippet, or edit an existing one.
fa: در اینجا می‌توانید یک قطعه کد جدید اضافه کنید یا قطعه کد موجود را ویرایش کنید.

en: Here you can load snippets from a code snippets export file into the database alongside existing snippets.
fa: در اینجا می‌توانید قطعه کدها را از یک فایل برون‌بری شده، در کنار قطعه کدهای موجود در پایگاه داده بارگذاری کنید.

en: Here you can manage your existing snippets and perform tasks on them such as activating, deactivating, deleting and exporting.
fa: در این بخش می‌توانید قطعه کدهای موجود را مدیریت کنید و کارهایی مانند فعال‌سازی، غیرفعال‌سازی، حذف و برون‌بری را روی آن‌ها انجام دهید.

en: Hide Upgrade Notices
fa: مخفی کردن اعلان‌های ارتقا

en: Hide notices inviting you to upgrade to Code Snippets Pro.
fa: اعلان‌هایی که شما را به ارتقا به کد اسنیپت حرفه‌ای دعوت می‌کنند، مخفی کنید.

en: Highlight Active Line
fa: برجسته‌سازی خط فعال

en: Highlight Lines
fa: برجسته‌سازی خطوط

en: Highlight Selection Matches
fa: هایلایت موارد مشابه انتخاب شده

en: Highlight all instances of a currently selected word.
fa: هایلایت کردن تمام نمونه‌های کلمه انتخاب شده.

en: Highlight the line that is currently being edited.
fa: خطی که در حال حاضر ویرایش می‌شود را برجسته کنید.

en: ID
fa: شناسه

en: Identifier of condition linked to this snippet.
fa: شناسه‌ی وضعیت مرتبط با این قطعه کد.

en: If a network snippet, whether can be activated on discrete sites instead of network-wide.
fa: اگر یک قطعه کد شبکه است، آیا می‌تواند به جای اجرا در کل شبکه، در سایت‌های مجزا فعال شود.

en: If something goes wrong with a snippet, and you can't use WordPress, you can cause all snippets to stop executing by turning on <strong>safe mode</strong>.
fa: اگر مشکلی در یک قطعه کد پیش بیاید و نتوانید از وردپرس استفاده کنید، می‌توانید با روشن کردن <strong>حالت ایمن (Safe Mode)</strong> اجرای تمام قطعه کدها را متوقف کنید.

en: If you're not sure about the types of snippets you can add, take a look at the <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a> for inspiration.
fa: اگر در مورد انواع قطعه کدهایی که می‌توانید اضافه کنید مطمئن نیستید، برای ایده گرفتن نگاهی به <a href="%s">مستندات Code Snippets Pro</a> بیندازید.

en: Import Snippets
fa: درون‌ریزی قطعه کدها

en: Import snippets from a code snippets export file
fa: درون‌ریزی قطعه کدها از فایل خروجی Code Snippets

en: Imported snippets will be added to the database along with your existing snippets. Regardless of whether the snippets were active on the previous site, imported snippets are always inactive until activated using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
fa: قطعه کدهای وارد شده در کنار کدهای موجود به پایگاه داده اضافه خواهند شد. صرف‌نظر از اینکه آیا کدها در سایت قبلی فعال بوده‌اند یا نه، کدهای وارد شده همیشه ابتدا غیرفعال هستند تا زمانی که از طریق صفحه <a href="%s">مدیریت قطعه کدها</a> آن‌ها را فعال کنید.

en: Importing
fa: درون‌ریزی

en: Improvements
fa: بهبودها

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: غیرفعال <span class="count">(%s)</span>

en: Indent Unit
fa: واحد تورفتگی (Indent)

en: Indent With Tabs
fa: تورفتگی با Tab

en: Insert Content Snippet
fa: درج قطعه کد محتوایی

en: Insert PHP Code Snippet
fa: درج قطعه کد PHP

en: Insert Snippet Source
fa: درج منبع قطعه کد

en: Invalid JSON in file %1$s: %2$s
fa: JSON نامعتبر در پرونده %1$s: %2$s

en: Invalid XML in file %s
fa: XML نامعتبر در پرونده %s

en: Invalid action.
fa: عملیات نامعتبر.

en: Invalid file type for %s. Only JSON and XML files are allowed.
fa: نوع پرونده نامعتبر برای %s. فقط پرونده‌های JSON و XML مجاز هستند.

en: Invalid file upload data.
fa: داده‌های بارگذاری پرونده نامعتبر است.

en: Invalid version specified.
fa: نسخه نامعتبر مشخص شده است.

en: It looks like you don't have any snippets of this type.
fa: به نظر می‌رسد شما هیچ قطعه کدی از این نوع ندارید.

en: It looks like you don't have any snippets.
fa: به نظر می‌رسد شما هیچ قطعه کدی ندارید.

en: JavaScript loaded in the site &amp;lt;head&amp;gt; section
fa: جاوا اسکریپت در بخش &amp;lt;head&amp;gt; سایت بارگذاری می‌شود

en: JavaScript loaded just before the closing &amp;lt;/body&amp;gt; tag
fa: جاوا اسکریپت درست قبل از تگ بسته شدن &amp;lt;/body&amp;gt; بارگذاری می‌شود

en: Join our community on Facebook
fa: به انجمن ما در فیسبوک بپیوندید

en: Justified
fa: تراز دو طرفه (Justified)

en: Keymap
fa: نقشه کلید

en: Last Updated:
fa: آخرین بروزرسانی:

en: Last modified %s
fa: آخرین تغییر %s

en: Last page
fa: آخرین صفحه

en: Latest changes
fa: آخرین تغییرات

en: Latest news
fa: آخرین اخبار

en: Latest news image
fa: تصویر آخرین اخبار

en: Learn more about Code Snippets Cloud &rarr;
fa: درباره فضای ابری Code Snippets بیشتر بدانید &rarr;

en: Learn more about content snippets &rarr;
fa: درباره قطعه کدهای محتوا بیشتر بدانید &rarr;

en: Learn more about function snippets &rarr;
fa: درباره قطعه کدهای تابعی (Function) بیشتر بدانید &rarr;

en: Learn more about javascript snippets &rarr;
fa: درباره قطعه کدهای جاوا اسکریپت بیشتر بدانید &rarr;

en: Learn more about style snippets &rarr;
fa: درباره قطعه کدهای استایل (CSS) بیشتر بدانید &rarr;

en: Learn more.
fa: بیشتر بدانید.

en: Left
fa: چپ

en: Line Numbers
fa: شماره خطوط

en: List of tag categories the snippet belongs to.
fa: لیست دسته‌بندی برچسب‌هایی که قطعه کد به آن‌ها تعلق دارد.

en: Loading edit page…
fa: در حال بارگذاری صفحه ویرایش...

en: Make the 'Save and Activate' button the default action when saving a snippet.
fa: انتخاب دکمه 'ذخیره و فعال‌سازی' به عنوان عملیات پیش‌فرض هنگام ذخیره قطعه کد.

en: Make upload filenames lowercase
fa: تبدیل نام فایل‌های آپلودی به حروف کوچک

en: Makes sure that image and file uploads have lowercase filenames.
fa: اطمینان حاصل می‌کند که فایل‌ها و تصاویر آپلود شده دارای نام‌هایی با حروف کوچک هستند.

en: Manage your existing snippets
fa: مدیریت قطعه کدهای موجود

en: Minify Snippet Output
fa: فشرده‌سازی خروجی قطعه کد

en: Minify snippet output by removing whitespace and optimizing code to reduce load times.
fa: با حذف فضای خالی و بهینه‌سازی کد، خروجی قطعه کد را کوچک کنید تا زمان بارگذاری کاهش یابد.

en: Missing a temporary folder.
fa: پوشه موقت گم شده است.

en: Modified
fa: تغییر یافته

en: Modified (latest first)
fa: تاریخ ویرایش (جدیدترین)

en: Modified (oldest first)
fa: تاریخ ویرایش (قدیمی‌ترین)

en: Move to Trash
fa: انتقال به زباله‌دان

en: Name
fa: نام

en: Name (A-Z)
fa: نام (صعودی)

en: Name (Z-A)
fa: نام (نزولی)

en: Name of codevault
fa: نام CodeVault

en: Network Activate
fa: فعال‌سازی در شبکه

en: Network Active
fa: فعال در شبکه

en: Network Deactivate
fa: غیرفعال‌سازی در شبکه

en: Network Only
fa: فقط شبکه

en: Network Snippet
fa: قطعه کد شبکه

en: Network Snippets <span class="count">(%s)</span> | Network Snippets <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: قطعه کدهای شبکه <span class="count">(%s)</span>

en: New features
fa: ویژگی‌های جدید

en: Next page
fa: صفحه بعدی

en: No file was uploaded.
fa: هیچ پرونده‌ای بارگذاری نشد.

en: No files were uploaded.
fa: هیچ پرونده‌ای بارگذاری نشد.

en: No snippet data provided for import.
fa: هیچ داده قطعه کدی برای درون‌ریزی ارائه نشده است.

en: No snippets found in file %s
fa: هیچ قطعه کدی در پرونده %s یافت نشد

en: No snippets or codevault could be found with that search term. Please try again.
fa: هیچ قطعه کد یا CodeVaultی با آن عبارت یافت نشد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: No snippets were found matching the current search query. Please enter a new query or use the "Clear Filters" button above.
fa: هیچ قطعه کدی مطابق با جستجوی فعلی یافت نشد. لطفاً عبارت جدیدی وارد کنید یا از دکمه "پاک کردن فیلترها" در بالا استفاده کنید.

en: No target version specified.
fa: نسخه هدف مشخص نشده است.

en: No valid snippets found in the uploaded files.
fa: هیچ قطعه کد معتبری در پرونده‌های بارگذاری شده یافت نشد.

en: Notice
fa: توجه

en: Off
fa: خاموش

en: Ok
fa: باشه

en: On
fa: روشن

en: Other
fa: سایر

en: Overview
fa: نمای کلی

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
fa: خطای پردازش (Parse error): خطای نگارشی (Syntax error)، پایان غیرمنتظره قطعه کد.

en: Partner image
fa: تصویر همکار

en: Partners and apps
fa: همکاران و برنامه‌ها

en: Perhaps you would like to add a new one?
fa: شاید مایل به افزودن یک قطعه کد جدید باشید؟

en: Please <a href="%s">upgrade your server to the latest version of PHP</a> to continue using Code Snippets.
fa: لطفاً برای ادامه استفاده از Code Snippets، <a href="%s">سرور خود را به آخرین نسخه PHP ارتقا دهید</a>.

en: Please be sure to check that your snippet is valid PHP code and will not produce errors before adding it through this page. While doing so will not become active straight away, it will help to minimize the chance of a faulty snippet becoming active on your site.
fa: لطفاً قبل از اضافه کردن قطعه کد از طریق این صفحه، مطمئن شوید که کد PHP شما معتبر است و خطایی ایجاد نمی‌کند. اگرچه انجام این کار بلافاصله فعال نمی‌شود، اما به کاهش احتمال فعال شدن یک قطعه کد معیوب در سایت شما کمک می‌کند.

en: Please enter a term to start searching code snippets in the cloud.
fa: لطفاً برای شروع جستجوی قطعه کدها در فضای ابری، یک عبارت وارد کنید.

en: Please select a different version to switch to.
fa: لطفاً نسخه دیگری را برای تغییر انتخاب کنید.

en: Plugin Website
fa: وبسایت افزونه

en: Preview
fa: پیش‌ نمایش

en: Preview this snippet
fa: پیش‌نمایش این قطعه کد

en: Previous page
fa: صفحه قبلی

en: Priority
fa: اولویت

en: Private
fa: خصوصی

en: Pro
fa: حرفه‌ای

en: Pro Verified
fa: تایید شده (نسخه حرفه‌ای)

en: Processing Options
fa: گزینه‌های پردازش

en: Processing version switch. Please wait...
fa: در حال پردازش تغییر نسخه. لطفا صبر کنید...

en: Public
fa: عمومی

en: Read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Read the full changelog
fa: خواندن متن کامل تغییرات

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: اخیراً فعال <span class="count">(%s)</span>

en: Refresh Available Versions
fa: به‌روزرسانی نسخه‌های موجود

en: Refresh Versions
fa: بازنشانی نسخه‌ها

en: Refreshed!
fa: تازه شد!

en: Refreshing...
fa: در حال تازه‌سازی...

en: Relative priority in which the snippet is executed.
fa: اولویت نسبی که قطعه کد در آن اجرا می‌شود.

en: Reset Caches
fa: بازنشانی حافظه پنهان (Cache)

en: Reset to Default
fa: بازگشت به پیش‌فرض

en: Resources and <span>What's New</span>
fa: منابع و <span>تازه‌ها</span>

en: Restore
fa: بازگردانی

en: Right
fa: راست

en: Run Once
fa: یک‌بار اجرا

en: Run PHP code
fa: اجرای کد PHP

en: Safe Mode
fa: حالت ایمن (Safe Mode)

en: Safe mode is active and snippets will not execute! Remove the %1$s constant from %2$s file to turn off safe mode.
fa: حالت ایمن فعال است و قطعه کدها اجرا نمی‌شوند! برای غیرفعال کردن حالت ایمن، ثابت %1$s را از فایل %2$s حذف کنید.

en: Script snippets are loaded on the site front-end in a JavaScript file, either in the head or body sections.
fa: قطعه کدهای اسکریپت در بخش کاربری سایت (Front-end) در یک فایل جاوا اسکریپت، چه در بخش head و چه در body، بارگذاری می‌شوند.

en: Scripts
fa: اسکریپت‌ها

en: Scripts (JS)
fa: اسکریپت‌ها (JS)

en: Search Cloud
fa: جستجو در فضای ابری

en: Search Snippets
fa: جستجوی قطعه کدها

en: Search by keyword(s)
fa: جستجو بر اساس کلمات کلیدی

en: Search cloud snippets
fa: جستجوی قطعه کدهای ابری

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Security check failed.
fa: بررسی امنیتی ناموفق بود.

en: See all your public and private snippets that are stored in your Code Snippet Cloud codevault.
fa: تمام قطعه کدهای عمومی و خصوصی خود را که در CodeVault ابری شما ذخیره شده‌اند مشاهده کنید.

en: Select a snippet to display
fa: یک قطعه کد را برای نمایش انتخاب کنید

en: Select a snippet to show
fa: یک قطعه کد را برای نمایش انتخاب کنید

en: Select a version...
fa: یک نسخه انتخاب کنید...

en: Selected snippets <strong>activated</strong>.
fa: قطعه کدهای انتخاب شده <strong>فعال شدند</strong>.

en: Selected snippets <strong>cloned</strong>.
fa: قطعه کدهای انتخاب شده <strong>تکثیر شدند</strong>.

en: Selected snippets <strong>deactivated</strong>.
fa: قطعه کدهای انتخاب شده <strong>غیرفعال شدند</strong>.

en: Selected snippets <strong>permanently deleted</strong>.
fa: قطعه کدهای انتخاب شده <strong>برای همیشه حذف شدند</strong>.

en: Selected snippets <strong>restored</strong>.
fa: کدهای منتخب <strong>بازیابی</strong>.

en: Selected snippets <strong>trashed</strong>.
fa: قطعه کدهای انتخاب شده به <strong>زباله‌دان</strong> منتقل شدند.

en: Selected snippets <strong>trashed</strong>. <a href="%s">Undo</a>
fa: قطعه کدهای انتخاب شده به <strong>زباله‌دان</strong> منتقل شدند. <a href="%s">بازگردانی</a>

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Share feedback
fa: بازخورد را به اشتراک بگذارید

en: Shared with Subsites
fa: اشتراک‌گذاری شده با زیرسایت‌ها

en: Shared with Subsites <span class="count">(%s)</span> | Shared with Subsites <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: اشتراک‌گذاری شده با زیرسایت‌ها <span class="count">(%s)</span>

en: Shortcode for inserting the current year into a post or page..
fa: کد کوتاه برای درج سال جاری در یک نوشته یا برگه...

en: Show all tags
fa: نمایش همه برچسب‌ها

en: Show line numbers
fa: نمایش شماره خطوط

en: Show line numbers to the left of the editor.
fa: نمایش شماره خطوط در سمت چپ ویرایشگر.

en: Show snippet descriptions on admin pages.
fa: نمایش توضیحات قطعه کد در صفحات مدیریت.

en: Show snippet tags on admin pages.
fa: نمایش برچسب‌های قطعه کد در صفحات مدیریت.

en: Single-use function
fa: تابع یک‌بار مصرف

en: Site front-end stylesheet
fa: استایل‌شیت بخش کاربری سایت

en: Snippet
fa: قطعه کد

en: Snippet #%d
fa: قطعه کد شماره %d

en: Snippet <strong>activated</strong>.
fa: قطعه کد <strong>فعال شد</strong>.

en: Snippet <strong>cloned</strong>.
fa: قطعه کد <strong>تکثیر شد</strong>.

en: Snippet <strong>deactivated</strong>.
fa: قطعه کد <strong>غیرفعال شد</strong>.

en: Snippet <strong>executed</strong>.
fa: قطعه کد <strong>اجرا شد</strong>.

en: Snippet <strong>permanently deleted</strong>.
fa: قطعه کد <strong>برای همیشه حذف شد</strong>.

en: Snippet <strong>restored</strong>.
fa: قطعه کد <strong>بازگردانی</strong> شد.

en: Snippet <strong>trashed</strong>.
fa: قطعه کد به <strong>زباله‌دان</strong> منتقل شد.

en: Snippet <strong>trashed</strong>. <a href="%s">Undo</a>
fa: قطعه کد به <strong>زباله‌دان</strong> منتقل شد. <a href="%s">بازگردانی</a>

en: Snippet Code:
fa: کدِ قطعه:

en: Snippet Source Code
fa: سورس کدِ قطعه کد

en: Snippet activation status.
fa: وضعیت فعال‌سازی قطعه کد.

en: Snippet has been tested by our AI bot.
fa: قطعه کد توسط ربات هوش مصنوعی ما آزمایش شده است.

en: Snippet has not undergone any review yet.
fa: قطعه کد هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

en: Snippet has passed basic review.
fa: اسنیپت بررسی اولیه را پشت سر گذاشته است.

en: Snippets
fa: قطعه کدها

en: Snippets &raquo; Settings
fa: تنظیمات &raquo; قطعه کدها

en: Snippets List Order
fa: ترتیب لیست قطعه کدها

en: Snippets Settings
fa: تنظیمات قطعه کدها

en: Snippets are similar to plugins - they both extend and expand the functionality of WordPress. Snippets are more light-weight, just a few lines of code, and do not put as much load on your server.
fa: قطعه کدها شبیه افزونه‌ها هستند؛ هر دو عملکرد وردپرس را گسترش می‌دهند. اما قطعه کدها سبک‌تر هستند، تنها از چند خط کد تشکیل شده‌اند و فشار زیادی روی سرور شما وارد نمی‌کنند.

en: Snippets per page
fa: تعداد قطعه کد در هر صفحه

en: Snippets will be executed directly from files instead of the database.
fa: قطعه کدها به جای پایگاه داده، مستقیماً از فایل‌ها اجرا می‌شوند.

en: Soft-wrap long lines of code instead of horizontally scrolling.
fa: شکستن نرم خطوط طولانی کد به جای اسکرول افقی.

en: Style snippets are written in CSS and loaded in the admin area or on the site front-end, just like the theme style.css.
fa: قطعه کدهای استایل در CSS نوشته می‌شوند و درست مانند فایل style.css پوسته، در بخش مدیریت یا بخش کاربری سایت بارگذاری می‌شوند.

en: Styles
fa: استایل‌ها

en: Styles (CSS)
fa: استایل‌ها (CSS)

en: Success
fa: موفقیت

en: Successfully imported %d snippet. | Successfully imported %d snippets.
fa[0]: %d قطعه کد با موفقیت وارد شد.

en: Successfully performed database table upgrade.
fa: ارتقای جدول پایگاه داده با موفقیت انجام شد.

en: Successfully reset snippets caches.
fa: حافظه پنهان قطعه کدها با موفقیت بازنشانی شد.

en: Successfully switched to version %s. Please refresh the page to see changes.
fa: با موفقیت به نسخه %s منتقل شدم. لطفاً برای مشاهده تغییرات، صفحه را رفرش کنید.

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: Switch Version
fa: تغییر نسخه

en: Switch to Version:
fa: تغییر به نسخه:

en: Switching versions may cause compatibility issues. Always backup your site before switching versions.
fa: تغییر نسخه ممکن است باعث مشکلات سازگاری شود. همیشه قبل از تغییر نسخه، از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Switching...
fa: در حال تغییر...

en: Synced cloud data has been <strong>successfully</strong> refreshed.
fa: داده‌های ابری همگام‌سازی شده با <strong>موفقیت</strong> تازه‌سازی شدند.

en: Tab Size
fa: اندازه Tab

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Take the survey now
fa: شرکت در نظرسنجی

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Thank you for testing this <span class="highlight-yellow">beta version of Code Snippets</span>. We would love to hear your thoughts.
fa: از شما برای آزمایش این <span class="highlight-yellow">نسخه بتا قطعه کد</span> سپاسگزاریم. دوست داریم بازحورد شما رو بشنویم.

en: Thanks
fa: با تشکر

en: The number of spaces to indent a block.
fa: تعداد فاصله‌ها (Spaces) برای تورفتگی یک بلوک.

en: The set of keyboard shortcuts to use in the code editor.
fa: مجموعه میانبرهای صفحه کلید برای استفاده در ویرایشگر کد.

en: The snippet could not be created.
fa: ایجاد قطعه کد امکان‌پذیر نبود.

en: The snippet could not be deactivated.
fa: غیرفعال‌سازی قطعه کد امکان‌پذیر نبود.

en: The snippet could not be deleted.
fa: حذف قطعه کد امکان‌پذیر نبود.

en: The snippet could not be found.
fa: قطعه کد یافت نشد.

en: The snippet could not be updated.
fa: بروزرسانی قطعه کد امکان‌پذیر نبود.

en: The width of a tab character.
fa: عرض کاراکتر Tab.

en: Theme
fa: پوسته ویرایشگر

en: This is a sample snippet. Feel free to use it, edit it, or remove it.
fa: این یک قطعه کد نمونه است. با خیال راحت از آن استفاده کنید، ویرایش کنید یا حذفش نمایید.

en: This snippet type is only available in Code Snippets Pro
fa: این نوع قطعه کد فقط در کد اسنیپت حرفه‌ای موجود است.

en: Trash
fa: زباله‌دان

en: Trashed <span class="count">(%s)</span> | Trashed <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: زباله‌دان <span class="count">(%s)</span>

en: Turns off the WordPress admin bar for everyone except administrators.
fa: نوار مدیریت وردپرس را برای همه به جز مدیران کل غیرفعال می‌کند.

en: Type
fa: نوع

en: Unique identifier for the snippet.
fa: شناسه منحصر به فرد برای قطعه کد.

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unknown upload error.
fa: خطای بارگذاری ناشناخته.

en: Unsupported file type.
fa: نوع پرونده پشتیبانی نمی‌شود.

en: Untitled Snippet
fa: قطعه کد بی‌نام

en: Unverified
fa: تایید نشده

en: Update Available
fa: به‌روزرسانی موجود است

en: Updated
fa: به‌روز شد

en: Upgrade Database Table
fa: ارتقاء جدول پایگاه داده

en: Upgrade to <span class="badge pro-badge small-badge">Pro</span>
fa: ارتقا به <span class="badge pro-badge small-badge">حرفه‌ای</span>

en: Upgrade to Code Snippets Pro
fa: ارتقا به Code Snippets Pro

en: Upgrade to Pro
fa: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Upload error for file %1$s: %2$s
fa: خطای بارگذاری برای پرونده %1$s: %2$s

en: Use hard tabs instead of spaces for indentation.
fa: استفاده از Tab واقعی به جای فاصله (Space) برای تورفتگی.

en: Use the search bar below to search cloud snippets by entering either the name of a codevault or keywords.
fa: از نوار جستجوی زیر برای جستجوی قطعه کدهای ابری با وارد کردن نام CodeVault یا کلمات کلیدی استفاده کنید.

en: Use this button to manually clear snippets caches.
fa: از این دکمه برای پاک کردن دستی حافظه پنهان قطعه کدها استفاده کنید.

en: Use this button to manually upgrade the Code Snippets database table. This action will only affect the snippets table and should be used only when necessary.
fa: از این دکمه برای ارتقاء دستی جدول پایگاه داده Code Snippets استفاده کنید. این عمل فقط بر روی جدول قطعه کدها تاثیر می‌گذارد و باید فقط در صورت لزوم استفاده شود.

en: Version
fa: نسخه

en: Version Change
fa: تغییر نسخه

en: Version switch in progress. Please wait...
fa: تغییر نسخه در حال انجام است. لطفا صبر کنید...

en: View
fa: نمایش

en: View Full Script
fa: مشاهده اسکریپت کامل

en: View Full Stylesheet
fa: مشاهده استایل‌شیت کامل

en: WPCode (Insert Headers and Footers)
fa: WPCode (درج سرآیندها و پانویس‌ها)

en: Warning:
fa: هشدار:

en: Welcome to Code Snippets
fa: به Code Snippets خوش آمدید

en: When the plugin is deleted from the Plugins menu, also delete all snippets and plugin settings.
fa: هنگامی که افزونه از منوی افزونه‌ها حذف می‌شود، تمام قطعه کدها و تنظیمات افزونه را نیز حذف کن.

en: Whether the snippet is network-wide instead of site-wide.
fa: آیا قطعه کد مربوط به کل شبکه است یا فقط مخصوص سایت.

en: Whether to import to network table
fa: آیا به جدول شبکه درون‌ریزی شود

en: Word Wrap
fa: شکستن خطوط (Word Wrap)

en: Wrap Lines
fa: شکستن خطوط (Wrap Lines)

en: You are about to permanently delete the selected item.
fa: شما در حال حذف دائمی مورد انتخاب شده هستید.

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما مجوز دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You can find out how to enable safe mode in the <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a>.
fa: می‌توانید نحوه فعال‌سازی حالت ایمن را در <a href="%s">مستندات Code Snippets Pro</a> پیدا کنید.

en: You can load your snippets from a code snippets export file using this page.
fa: شما می‌توانید با استفاده از این صفحه، قطعه کدهای خود را از یک فایل خروجی بارگذاری کنید.

en: You can now safely remove the free version of Code Snippets
fa: اکنون می توانید با خیال راحت نسخه رایگان کد اسنیپت را حذف کنید

en: You can save your snippets to a code snippets export file using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
fa: شما می‌توانید با استفاده از صفحه <a href="%s">مدیریت قطعه کدها</a>، کدهای خود را در یک فایل خروجی ذخیره کنید.

en: You do not have permission to manage options.
fa: شما مجوز مدیریت گزینه‌ها را ندارید.

en: You do not have permission to update plugins.
fa: شما اجازه به‌روزرسانی افزونه‌ها را ندارید.

en: You need to fill out the name and code fields for your snippet to be added. While the description field will add more information about how your snippet works, what is does and where you found it, it is completely optional.
fa: برای افزودن قطعه کد، باید فیلدهای نام و کد را پر کنید. فیلد توضیحات اطلاعات بیشتری درباره نحوه کارکرد قطعه کد، عملکرد آن و منبع آن ارائه می‌دهد، اما کاملاً اختیاری است.

[ctx: date and time format]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: e.g. Remove unused javascript…
fa: مثلا: حذف جاوا اسکریپت استفاده نشده…

[ctx: menu label]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: menu label]
en: All Snippets
fa: همه قطعه کدها

[ctx: menu label]
en: Edit Snippet
fa: ویرایش قطعه کد

[ctx: menu label]
en: Import
fa: درون‌ریزی

[ctx: menu label]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: menu label]
en: What's New
fa: تازه‌ها

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fa: %1$s از %2$s

[ctx: snippet]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: snippets]
en: Import
fa: درون‌ریزی

[ctx: snippets]
en: Manage
fa: مدیریت

[ctx: snippets]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: tools submenu label]
en: Snippets
fa: قطعه کدها

[ctx: top-level menu label]
en: Go Pro
fa: نسخه حرفه‌ای

[ctx: top-level menu label]
en: Snippets
fa: قطعه کدها

[ctx: unit]
en: px
fa: پیکسل

[ctx: unit]
en: rows
fa: ردیف

[ctx: unit]
en: spaces
fa: فاصله
