Plugins - Easy WP SMTP – WordPress SMTP and Email - en to fa translation catalogue (114 entries)

[ctx: "Note" as in "Note: keep this in mind"]
en: Note:
fa: یادداشت:

en: %1$s requires Easy WP SMTP plugin minimum version to be %2$s (you have version %3$s installed). Please update Easy WP SMTP plugin.
fa: %1$s نیاز دارد که حداقل نسخه افزونه SMTP آسان وردپرس %2$s باشد (شما نسخه %3$s را نصب کرده‌اید). لطفا افزونه SMTP آسان وردپرس را به‌روز کنید.

[ctx: %s is replaced by "Support Forum" link]
en: Having issues or difficulties? You can post your issue on the %s
fa: مشکل یا مشکلاتی دارید؟ می توانید مشکل خود را در %s ارسال کنید

[ctx: %s is replaced by "rating" link]
en: Like the plugin? Please give us a %s
fa: پلاگین را دوست دارید؟ لطفاً به ما %s بدهید

[ctx: %s is replaced by <a target="_blank" href="https://easywpsmtp.com/easy-wp-smtp-plugin-quick-setup-guide/">Easy WP SMTP</a>]
en: Please visit the %s plugin's documentation page to learn how to use this plugin.
fa: لطفاً برای یادگیری نحوه استفاده از این افزونه به صفحه مستندات افزونه %s مراجعه کنید.

en: Actions in this section can (and some of them will) erase or mess up your settings. Use it with caution.
fa: اقدامات موجود در این بخش (بعضی از آنها)می تواند  تنظیمات شما را پاک کند یا بهم بریزد. با احتیاط از آن استفاده کنید.

en: Additional Settings
fa: تنظیمات اضافی

en: Additional Settings (Optional)
fa: تنظیمات اضافه (اختیاری)

en: All settings have been deleted and plugin is deactivated.
fa: همه تنظیمات حذف شده و پلاگین غیرفعال شده است.

en: Allow Insecure SSL Certificates
fa: اجازه دادن به مجوزهای SSL ناامن

en: Allows insecure and self-signed SSL certificates on SMTP server. It's highly recommended to keep this option disabled.
fa: به گواهینامه‌های SSL ناامن و خودامضا شده در سرور SMTP اجازه دسترسی می دهد. به شدت توصیه می شود که این گزینه را غیرفعال نگه دارید.

en: Are you enjoying Easy WP SMTP?
fa: آیا از افزونه SMTP آسان وردپرس لذت می برید؟

en: Are you sure want to clear log?
fa: از پاک کردن گزارش اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to delete ALL your settings and deactive plugin?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه تنظیمات و افزونه غیرفعال خود را حذف کنید؟

en: BCC Email Address
fa: آدرس ایمیل BCC

en: Block all emails
fa: همه ایمیل ها را مسدود کنید

en: Can't clear log - file is not writeable.
fa: گزارش پاک نمی شود - پرونده قابل نوشتن نیست.

en: Check this box to enable mail debug log
fa: برای فعال‌سازی گزارش اشکال‌زدایی ایمیل، این گزینه را علامت بزنید

en: Clear Log
fa: پاکسازی گزارش

en: Coma-separated domains list. Example: domain1.com, domain2.com
fa: لیست دامنه‌های جدا شده با کاما. مثال: domain1.com, domain2.com

en: Comma separated emails list. Example value: email1@domain.com, email2@domain.com
fa: لیست ایمیل‌های جدا شده با کاما. مثال: email1@domain.com, email2@domain.com

en: Danger Zone
fa: منطقه خطر

en: Delete Settings and Deactivate Plugin
fa: تنظیمات را حذف کرده و پلاگین را غیرفعال کنید

en: Documentation
fa: مستندات

en: Don't Replace "From" Field
fa: فیلد "از" را جایگزین نکنید

en: Easy WP SMTP
fa: SMTP آسان وردپرس

en: Easy WP SMTP Settings
fa: تنظیمات SMTP آسان وردپرس

en: Enable Debug Log
fa: فعال کردن حالت اشکال زدایی

en: Enable Domain Check
fa: بررسی دامنه را فعال کنید

en: Encrypt Password
fa: رمزگذاری رمزعبور

en: Enter a subject for your message
fa: موضوعی را برای پیام خود وارد کنید

en: Enter the recipient's email address
fa: آدرس ایمیل گیرنده را وارد کنید

en: Error occurred:
fa: خطای رخ داده:

en: Following error occurred when attempting to send test email:
fa: هنگام تلاش برای ارسال ایمیل آزمایشی خطای زیر رخ داده است:

en: For most servers SSL/TLS is the recommended option
fa: گزینه پیشنهادی برای اکثر سرورها SSL/TLS است

en: Force From Name Replacement
fa: جایگزینی نام

en: From Email Address
fa: آدرس ایمیل "از"

en: From Name
fa: از نام

en: Give Feedback
fa: بازخورد بدهید

en: Hide Debug Log
fa: مخفی کردن گزارش رفع اشکال

en: I already did
fa: قبلا انجام دادم

en: If email's From Name is empty, the plugin will set the above value regardless.
fa: اگر ایمیل از نام خالی باشد، افزونه بدون در نظر گرفتن مقدار فوق تنظیم خواهد شد.

en: Log cleared.
fa: گزارش پاک شد.

en: Message
fa: پیام

en: No
fa: خیر

en: No thanks
fa: نه ممنون

en: Nonce check failed.
fa: بررسی کلیدسری انجام نشد.

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Nope, maybe later
fa: نه، شاید بعدا

en: Not Really
fa: نه واقعا

en: OK, you deserve it
fa: باشه، تو لیاقتش رو داری

en: Optional. This email address will be used in the 'BCC' field of the outgoing emails. Use this option carefully since all your outgoing emails from this site will add this address to the BCC field. You can also enter multiple email addresses (comma separated).
fa: اختیاری. این آدرس ایمیل در قسمت "BCC" ایمیل های ارسالی استفاده خواهد شد. از این گزینه با دقت استفاده کنید زیرا تمام ایمیل های ارسالی شما از این سایت، این آدرس را به قسمت BCC اضافه می کند. همچنین می توانید چندین آدرس ایمیل را وارد کنید (با کاما از هم جدا شوند).

en: Optional. This email address will be used in the 'Reply-To' field of the email. Leave it blank to use 'From' email as the reply-to value.
fa: اختیاری. این آدرس ایمیل در قسمت "پاسخ به" ایمیل استفاده خواهد شد. برای استفاده از ایمیل "از" به عنوان مقدار "پاسخ به"، آن را خالی بگذارید.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It is required for encryption to work properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
fa: پسوند PHP OpenSSL روی سرور نصب نشده است. این مورد برای اینکه رمزگذاری به درستی کار کند، لازم است. لطفاً با مدیر سرور یا ارائه‌دهنده هاست خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید آن را نصب کنند.

en: PHP OpenSSL extension is not installed on the server. It's required by Easy WP SMTP plugin to operate properly. Please contact your server administrator or hosting provider and ask them to install it.
fa: پسوند PHP OpenSSL روی سرور نصب نشده است. این مورد در افزونه SMTP آسان وردپرس برای عملکرد صحیح مورد نیاز است. لطفاً با مدیر سرور یا ارائه‌دهنده هاست خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید آن را نصب کنند.

en: Please configure your SMTP credentials in the <a href="%s">settings menu</a> in order to send email using Easy WP SMTP plugin.
fa: لطفاً برای ارسال ایمیل با استفاده از افزونه SMTP آسان وردپرس ، در  <a href="%s">منوی تنظیمات</a> اعتبار SMTP خود را پیکربندی کنید.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
fa: لطفاً یک ایمیل معتبر در فیلد "از" وارد کنید.

en: Please enter a valid email address in the recipient email field.
fa: لطفاً یک ایمیل معتبر در قسمت ایمیل گیرنده وارد کنید.

en: Please enter a valid port in the 'SMTP Port' field.
fa: لطفاً یک پورت معتبر در قسمت 'SMTP Port' وارد کنید.

en: Please refresh the page and try again.
fa: لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Rate Us
fa: امتیاز بدهید!

en: Reply-To Email Address
fa: آدرس ایمیل "پاسخ به"

en: SMTP Authentication
fa: اصالت‌سنجی SMTP

en: SMTP Configuration Settings
fa: پیکربندی SMTP

en: SMTP Host
fa: هاست SMTP

en: SMTP Password
fa: رمز‌عبور SMTP

en: SMTP Port
fa: پورت SMTP

en: SMTP Settings
fa: تنظیمات SMTP

en: SMTP Username
fa: نام‌کاربری SMTP

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Self-destruct
fa: خود تخریبی

en: Send Test Email
fa: ارسال ایمیل آزمایشی

en: Sending...
fa: در حال ارسال...

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings are not saved.
fa: تنظیمات ذخیره نشده‌اند.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Show Debug Log
fa: نمایش گزارش رفع اشکال

en: Subject
fa: موضوع

en: Substitute Mode
fa: حالت جایگزین

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Support Forum
fa: انجمن پشتیبانی

en: Test Email
fa: آزمایش ایمیل

en: Test email was successfully sent. No errors occurred during the process.
fa: ایمیل آزمایشی با موفقیت ارسال شد. در طول فرآیند خطایی رخ نداد.

en: That’s awesome! Could you please do me a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
fa: این عالی است! آیا می توانید لطف بزرگی به من بکنید و در وردپرس به آن امتیاز 5 ستاره بدهید تا به ما در انتشار این خبر و بالا بردن انگیزه کمک کنید؟

en: The password to login to your mail server
fa: رمزعبور برای ورود به سرور ایمیل شما

en: The port to your mail server
fa: پورت به سرور ایمیل شما

en: The username to login to your mail server
fa: نام‌کاربری برای ورود به سرور ایمیل شما

en: This email address will be used in the 'From' field.
fa: این ایمیل در فیلد 'از' استفاده می شود.

en: This option is useful when you are using several email aliases on your SMTP server. If you don't want your aliases to be replaced by the address specified in "From" field, enter them in this field.
fa: این گزینه زمانی مفید است که از چندین نام مستعار ایمیل در سرور SMTP خود استفاده می کنید. اگر نمی خواهید نام مستعار شما با آدرس مشخص شده در قسمت "از" جایگزین شود، آنها را در این قسمت وارد کنید.

en: This option is usually used by developers only. SMTP settings will be used only if the site is running on following domain(s):
fa: این گزینه معمولاً فقط توسط توسعه‌دهندگان استفاده می شود. تنظیمات SMTP فقط در صورتی استفاده خواهد شد که سایت در دامنه(های) زیر اجرا شود:

en: This options should always be checked 'Yes'
fa: این گزینه ها همیشه باید بررسی شوند

en: This text will be used in the 'FROM' field
fa: این متن در فیلد 'از' استفاده می شود

en: This will remove ALL your settings and deactivate the plugin. Useful when you're uninstalling the plugin and want to completely remove all crucial data stored in the database.
fa: با این کار تمام تنظیمات شما حذف شده و افزونه غیرفعال می شود. زمانی مفید است که در حال حذف افزونه هستید و می خواهید تمام داده‌های حیاتی ذخیره شده در پایگاه‌داده را به طور کامل حذف کنید.

en: To
fa: به

en: Type of Encryption
fa: نوع رمزگذاری

en: View Log
fa: مشاهده‌ گزارش

en: Warning! This can't be undone.
fa: هشدار! این کار قابل انجام نیست.

en: We're sorry to hear you aren't enjoying Easy WP SMTP. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
fa: از اینکه از افزونه SMTP آسان وردپرس لذت نمی برید متاسفیم. ما دوست داریم فرصتی برای بهبود پیدا کنیم. می توانید یک دقیقه وقت بگذارید و به ما بگویید که چه کاری را می توانیم بهتر انجام دهیم؟

en: When enabled, plugin attempts to block ALL emails from being sent out if domain mismatch.
fa: وقتی فعال باشد، افزونه تلاش می‌کند تا در صورت عدم تطابق دامنه، ارسال همه ایمیل‌ها را مسدود کند.

en: When enabled, the plugin will set the above From Name for each email. Disable it if you're using contact form plugins, it will prevent the plugin from replacing form submitter's name when contact email is sent.
fa: هنگامی که این گزینه فعال باشد، «از نام» بالا را برای هر ایمیل تنظیم می کند. اگر از افزونه‌های فرم تماس استفاده می‌کنید، آن را غیرفعال کنید، این باعث می‌شود که افزونه در هنگام ارسال ایمیل تماس، جایگزین نام ارسال‌کننده فرم شود.

en: When enabled, the plugin will substitute occurances of the above From Email with the Reply-To Email address. The Reply-To Email will still be used if no other Reply-To Email is present. This option can prevent conflicts with other plugins that specify reply-to email addresses but still replaces the From Email with the Reply-To Email.
fa: هنگامی که این گزینه فعال باشد، موارد "از ایمیل" فوق را با آدرس ایمیل "پاسخ به" جایگزین می کند. اگر ایمیل "پاسخ به" دیگری وجود نداشته باشد، ایمیل "«پاسخ به" همچنان استفاده خواهد شد. این گزینه می‌تواند از تداخل با سایر افزونه‌هایی که آدرس‌های ایمیل "پاسخ به" را مشخص می‌کنند، اما همچنان "ایمیل از" را با ایمیل "پاسخ به" جایگزین می‌کند، جلوگیری کند.

en: When enabled, your SMTP password is stored in the database using AES-256 encryption.
fa: وقتی فعال باشد، رمز عبور SMTP شما با استفاده از رمزگذاری AES-256 در پایگاه داده ذخیره می شود.

en: Write your email message
fa: پیام ایمیل خود را بنویسید

en: Yes
fa: بله

en: You can request your hosting provider for the SMTP details of your site. Use the SMTP details provided by your hosting provider to configure the following settings.
fa: شما می توانید برای جزئیات SMTP سایت خود از ارائه‌دهنده هاست‌تان درخواست کنید. از جزئیات SMTP ارائه شده توسط ارائه‌دهنده هاست خود برای پیکربندی تنظیمات زیر استفاده کنید.

en: You can use this section to send an email from your server using the above configured SMTP details to see if the email gets delivered.
fa: می‌توانید از این بخش برای ارسال ایمیل از سرور خود با استفاده از جزئیات SMTP پیکربندی شده بالا استفاده کنید تا ببینید آیا ایمیل تحویل داده می شود یا خیر.

en: You have unsaved settings. In order to send a test email, you need to go back to previous tab and click "Save Changes" button first.
fa: تنظیمات ذخیره نشده‌ای دارید. برای ارسال یک ایمیل آزمایشی، باید به برگه قبلی برگردید و ابتدا روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید.

en: Your PHP version is %s, encryption function requires PHP version 5.3.0 or higher.
fa: نسخه PHP شما %s است، عملکرد رمزگذاری به PHP نسخه 5.3.0 یا بالاتر نیاز دارد.

en: Your mail server
fa: سرور ایمیل شما

en: debug log for this test email will be automatically displayed right after you send it. Test email also ignores "Enable Domain Check" option.
fa: گزارش اشکال‌زدایی این ایمیل آزمایشی بلافاصله پس از ارسال آن به طور خودکار نمایش داده می شود. ایمیل آزمایشی نیز گزینه "بررسی دامنه را فعال کنید" را نادیده می گیرد.

en: debug log is reset when the plugin is activated, deactivated or updated.
fa: هنگامی که افزونه فعال، غیرفعال یا به روزرسانی می شود، گزارش اشکال‌زدایی بازنشانی می شود.

en: rating
fa: امتیاز

en: when you click "Save Changes", your actual password is stored in the database and then used to send emails. This field is replaced with a gag (#easywpsmtpgagpass#). This is done to prevent someone with the access to Settings page from seeing your password (using password fields unmasking programs, for example).
fa: هنگامی که روی "ذخیره تغییرات" کلیک می کنید، رمز عبور واقعی شما در پایگاه داده ذخیره می شود و سپس برای ارسال ایمیل استفاده می شود. این فیلد با یک گگ (#easywpsmtpgagpass#) جایگزین شده است. این کار برای جلوگیری از مشاهده رمز عبور شما توسط شخصی که به صفحه تنظیمات دسترسی دارد (مثلاً با استفاده از برنامه‌هایی برای نمایش رمز فیلدهای رمز عبور) انجام می‌دهد.

en: ~ Easy WP SMTP team
fa: ~ تیم SMTP آسان وردپرس
